Liderzy

Właściciel

Pomagam firmom działać skutecznie w obszarze e-commerce, zarówno od strony biznesowej jak i technicznej.

Przedsiębiorca z duszą naukowca 🙂 Ponad 10 lat doświadczenia w Ecommerce, 12 lat w Sztucznej inteligencji i Uczeniu maszynowym oraz 14 lat w Analizie Sieci Społecznościowych. Fan startup-ów, który uwielbia łączyć teorię z praktyką.

Jeśli masz jakieś pytanie lub myślisz, że jestem w stanie pomóc Ci w rozwiązaniu Twojego problemu – zapraszam do kontaktu!

Product Manager

Jestem związana z branżą IT od ponad 7 lat. W tym czasie miałam okazję pomagać zespołom w realizacji szerokiej gamy projektów – od stron internetowych, aplikacji webowych, aplikacji mobilnych, czy po costumowe rozwiązania dla startupów. Jestem zwolennikiem podejścia produktowego.

Na co dzień dbam o to, aby w zespołach deweloperskich panowała harmonia, organizacja i dobra atmosfera, a przy tym wszystko dostarczane było na czas 😉

Software Tester

Od przeszło 6 lat związana z branżą e-commerce. Zaczynałam od pracy w agencji i prowadzeniu własnych sklepów, przepadłam w testowaniu.

Obecnie jestem odpowiedzialna za precyzyjne przeprowadzanie testów, wykrywanie defektów oraz aktywnie przyczyniam się do zapewnienia wysokiej jakości oprogramowania przed jego wdrożeniem do użytku. Dzięki mojemu doświadczeniu znam i rozumiem potrzeby biznesowe naszych klientów. 

W pracy cenię partnerskie podejście i szczerą komunikację.

Prywatnie dużo czasu spędzam na świeżym powietrzu, głównie jeżdżąc na rowerze lub chodząc po górach.
 

Doświadczony zespół

Software Tester

Weryfikuję działanie oprogramowania, sprawdzam, czy spełnia ono założone cele i oczekiwania interesariuszy, identyfikuję błędy i usterki.

Uwielbiam swoją pracę, cenię sobie ciekawe i pełne wyzwań projekty, dzięki którym mogę się rozwijać.

Frontend Developer

Praca kreatywna jest czymś, co kocham. W połączeniu z pasją do matematyki, tworzy idealną mieszankę do pracy jak Frontend Developer. Uwielbiam tworzyć za pomocą języka programowania projektów, które są piękne i funkcjonalne. Moimi ulubionymi technologiami są React oraz React Native.

Frontend Developer

Moja specjalność to powoływanie do życia interfejsów użytkownika. Mam za sobą pół roku kodowania niekomercyjnego i pół roku komercyjnego, co pozwoliło mi zmierzyć się z różnego rodzaju wyzwaniami. Specjalizuję się głównie we frameworkach Vue i React, ale z chęcią opanowuję nowe technologie, których wymaga projekt. Jeśli potrzebujesz wzmocnić front w swojej firmie, zapraszam do kontaku!

Full Stack Developer

Programista z kilkuletnim doświadczeniem. Pracowałem nad różnymi projektami, od małych witryn biznesowych po duże aplikacje internetowe. Dzięki mojej zdolności do szybkiego dostosowywania się do nowych wyzwań jestem przekonany, że mogę zapewnić rozwiązania, które pomogą odnieść sukces Twojej firmie.

Full Stack Developer

Jestem fullstack developerem z kilkuletnim doświadczeniem, moją pasją jest tworzenie wysokiej jakości, przyjaznych dla użytkownika aplikacji, które pomagają firmom rozwijać się i odnosić sukcesy.

Mam duże doświadczenie z Magento 2 i opracowałem i utrzymywałem wiele udanych witryn e-commerce wykorzystujących tę technologię. Biegle posługuję się również frameworkami PHP i JS i używałem ich do tworzenia złożonych aplikacji internetowych dla wielu firm. 

Skontaktuj się ze mną – chętnie Ci pomogę!

Full Stack Developer

Programista z ponad 12-letnim doświadczeniem, specjalizujący się we frameworkach PHP (Symfony, Laravel, Kohana, Zend). Uwielbiam pracować przy wymagających projektach o złożonej architekturze, które czasem buduję od podstaw. Nie boję się również pracy po stronie front-endowej, zwłaszcza z Vue.js. Jeśli chcesz rozwiązywać problemy architektoniczne w projektach ze stosem PHP, zapraszam do kontaktu.

Frontend Developer

Jako frontend developer rozumiem znaczenie UI/UX, które powinno odgrywać kluczową rolę w procesie tworzenia każdej aplikacji internetowej. Moimi ulubionymi frameworkami frontendowymi są React i Vue, ale jako ambitny programista nie boję się wyzwań i jestem gotów uczyć się nowych technologii, jeśli pozwoli mi to dostarczać lepszy produkt.

W wolnym czasie gram na trąbce w orkiestrze dętej i odkrywam Game Dev z przyjaciółmi, próbując swoich sił w tworzeniu własnej gry. Jeśli jest coś, co cię ciekawi lub o co chciałbyś zapytać, skontaktuj się ze mną!

Full Stack Developer

Programista full stack z bogatym doświadczeniem komercyjnym. Od ponad 10 lat tworzę strony internetowe (głównie backend, ale również frontend). Lubię rozwiązywać nietypowe i niekonwencjonalne problemy programistyczne. Moim ulubionym frameworkiem jest Symfony, ale nie boję się poznawać innych narzędzi do tworzenia stron internetowych. Po pracy staram się poznać tajniki game dev.

Full Stack Developer

Dumny syn mojej mamy, troskliwy brat mojej siostry i oddany całym sercem pracownik mojego szefa. Kilkuletnie doświadczenie w programowaniu, w tym Magento i Symfony. Chłonę wiedzę o obszarze biznesowym klienta jak gąbka. Kreatywny – aby zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Wujek Ben powiedział kiedyś, że z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność. Ta odpowiedzialność zmusza mnie do dbania o moduł Magento 2 Checkout. Zdobycie umiejętności świadomego snu pozwala mi pracować 24 godziny na dobę z przerwami na jedzenie. Wiem, jak zrobić element interfejsu użytkownika akordeonu, a także wiem, jak na nim grać. Po godzinach twórca gier, edytor graficzny i wideo.

Potrzebujesz pomocy naszych ekspertów?

Napisz kilka słów o Twoim problemie, a z chęcią pomożemy Ci się z nim uporać

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.