Wspólnie rozwiniemy Twój e‑commerce

Zajmujemy się implementacją sklepów i aplikacji internetowych. Od zrozumienia procesów biznesowych do wdrożenia skalowalnego rozwiązania – tak właśnie przekuwamy pomysły w realizację.

W czym się specjalizujemy?

Sklepy internetowe

Najważniejszym elementem dobrze zaprojektowanego sklepu internetowego jest zadowolony i chętnie powracający konsument. Dlatego nasze realizacje stawiają doświadczenie użytkownika w centrum, tak aby proces zakupowy przebiegał sprawnie i płynnie, a Właściciel biznesu internetowego mógł się cieszyć rosnącymi obrotami.

Aplikacje e‑commerce

Specjalizujemy się w implementacji i wdrożeniach rozwiązań opartych na Magento, PrestaShop, WooCommerce, a także innych platform sklepowych. Zajmujemy się tworzeniem modułów, wtyczek i integracji. Nie boimy się wyzwań i skali. Dowozimy na czas.

Audyty stron

Zbudowanie strony czy sklepu internetowego to dopiero początek drogi. Obecność w internecie jest procesem ciągłych usprawnień i optymalizacji, zwiększania zasięgu i dbania o bezpieczeństwo. Kompleksowo zbadamy Twoją witrynę i pomożemy wdrożyć działania zwiększające potencjał jej funkcjonowania.

Analityka internetowa

Pomożemy nie tylko odnaleźć się w gąszczu narzędzi analitycznych i mnogości ich konfiguracji, ale także zaproponujemy Ci skrojone pod Twoje potrzeby dedykowane rozwiązania, które usprawnią proces zbierania danych na temat kondycji Twojej strony czy sklepu.

Doradztwo e‑commerce

Bez względu na to czy stawiasz pierwsze kroki w biznesie internetowym i nie wiesz od czego zacząć czy działasz już od lat, chcesz usprawnić procesy i zwiększyć sprzedaż - służymy swoim doświadczeniem. Chętnie podzielimy się wiedzą nabytą przez lata pracy z firmami e‑commerce działającymi w różnej skali.

AI/Machine Learning

Dane to nie wszystko. Aby lepiej zrozumieć swój biznes i zmieniać go na lepsze na ich podstawie potrzebne są konkretne odpowiedzi na konkretne pytania. Mamy kompetencje we wdrażaniu systemów, które takie odpowiedzi znajdują w dużych zbiorach danych. To właśnie jest Machine Learning.

Przykładowe realizacje

Co mówią o nas Klienci?

Zaufali nam

Co nas wyróżnia?

8 lat na rynku e‑commerce

To czas w jakim wytrwałą pracą zdobywaliśmy doświadczenie przy realizacji projektów w różnej skali. Zaowocowało to wyjątkowymi kompetencjami i zgranym zespołem, działającym jak dobrze naoliwiona maszyna.

Elastyczne podejście do Klienta

Rozumiemy potrzeby zarówno małych biznesów jak i dużych korporacji. Dobierzemy platformę i zaplanujemy architekturę rozwiązania tak, aby zaskoczeniem nie było nawet najpoważniejsze obciążenie generowane przez odwiedzających.

Proaktywność

Nie ograniczamy się do mechanicznego zaimplementowania wszystkich punktów z listy wymagań. Chcemy poznać Twoje potrzeby, tak aby móc zaproponować idealnie skrojone rozwiązania, wykorzystujące najskuteczniejsze technologie.

Biznesowe spojrzenie na projekt

Wiemy, że głównym powodem rozwijania biznesu internetowego jest chęć zwiększenia przychodów i dotarcia do szerszego grona odbiorców. Dlatego w pierwszej kolejności dążymy do zrozumienia istniejących procesów biznesowych i takiego ich odwzorowania, by nie zatracić nadrzędnych celów firmy.

Wykorzystywane technologie